STALMUT to polska, prężnie rozwijająca się firma, działająca w branży elementów złącznych od 1991 roku. Nasze szerokie doświadczenie i wiedza pozwoliły nam na przestrzeni lat wyselekcjonować wszechstronny, zróżnicowany asortyment. Potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania, od podstaw wspierając rozmaite projekty i przedsięwzięcia.

Naszym głównym celem jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrywanie Klientów w zakresie elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz wielu innych niezbędnych artykułów, zarówno w przemyśle, warsztacie samochodowym czy pracowni ślusarskiej. Oferujemy nie tylko gotowe, standaryzowane produkty, ale również projektujemy na zamówienie elementy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Z przyjemnością udzielamy specjalistycznych porad odnośnie wybranego towaru, tak by na pewno spełniał on wszystkie oczekiwania czy wymogi.

Nasz asortyment obejmuje ponad 17 000 tysięcy pozycji i nieustannie się powiększa o nowe rozwiązania. Oferujemy rozmaite warianty produktów różniące się materiałem, klasą wytrzymałości czy powłoką, które również dostosowujemy na życzenie Klientów. Dużą wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas wyrobów, dlatego oferujemy tylko i wyłącznie towar najwyższej jakości, wytworzony przez sprawdzonych producentów. W większości przypadków pozycje z naszej oferty są zgodne z normami: DIN, ISO i PN.

Firma STALMUT zajmuje się sprzedażą specjalistycznych i nietypowych elementów złącznych m.in. ze stali węglowej, nierdzewnej A2, kwasoodpornej A4, a także metali kolorowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mogli u nas nabyć wszelkie potrzebne elementy złączne i narzędzia. Jesteśmy sprawni, terminowi, a co najważniejsze – solidni! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą STALMUT oraz kontaktowania się w razie jakichkolwiek pytań!